NASCAR – Denny Hamlin wygrywa w Chicagoland

Denny Hamlin wygrał myAFibRisk 400 na torze Chicagoland Speedway i zapewnił sobie miejsce w następnej rundzie wyścigu Chase. Kevin Harvick jest w kiepskiej formie przed play-offami.

opublikowany 21/09/2015 à 09:34

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

NASCAR – Denny Hamlin wygrywa w Chicagoland

Denny Hamlin udowodnił w Chicagoland (Illinois), że mimo to nie stracił nic ze swojej konkurencyjności jego kontuzję nogi. Pilot z Toyota Numer 11 zapewnił Joe Gibbs Racing ósmy sukces w dziesięciu wyścigach, zapewniając mu drugie zwycięstwo w sezonie po Martinsville (Tennessee) w marcu ubiegłego roku, 16. w jego karierze, co pozwala mu zapewnić sobie miejsce na następną rundę Chase. „Runda pretendentów”.

Zwycięzca zrobił różnicę, wykorzystując dobrą strategię swojego zespołu, która pozwoliła mu zachować komplet zużytych opon, aby objąć prowadzenie po ostatnim ponownym uruchomieniu. Carla Edwardsa pokonując zapewnił Joe Gibbsowi dublet Kurt Busch (Stewart-Haas Wyścigi), Ryan Newman (Richard Childress Racing) i Matt Kenseth (Wyścigi Joe Gibbsa).

Z drugiej strony początek Pościgu jest bardziej skomplikowany Kevin Harvick (Wyścigi Stewarta-Haasa). Obrońca tytułu zajął przedostatnie miejsce po uderzeniu w ścianę po kontakcie z Jimmie Johnson (Hendrick Motorsports), który w dalszym ciągu znajdował się tuż poza pierwszą dziesiątką.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz