NASCAR – Joey Logano rozbija bank

Zwycięzca Bank of America 500 w Charlotte wczoraj, Joey Logano zapewnił sobie miejsce w rundzie eliminacyjnej wyścigu NASCAR Sprint Cup Series.

opublikowany 12/10/2015 à 08:48

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

NASCAR – Joey Logano rozbija bank

W niedzielę na torze Charlotte w Północnej Karolinie Ford nr 22 zespołu Penske był nie do pokonania. Prowadząc 227 z 334 okrążeń w rankingu Bank of America 500, Joey Logano zadał podwójny cios pokonując broniącego tytułu Kevina Harvicka (Stewart-Haas Wyścigi? Chevrolet), ale przede wszystkim zapewnienie sobie miejsca w kolejnej rundzie wyścigu Chase 2015, czyli rundzie Eliminator.

Logano nie zaniepokoiło przełożenie wydarzenia, początkowo zaplanowanego na sobotę, ale przełożonego ze względu na warunki pogodowe i deszcz, który padał w regionie. Martin Truex Jr (Furniture Raw? Chevrolet) zajmuje trzecie miejsce, przed pierwszym Toyota Denny'ego Hamlina (Joe Gibbs Racing) i Kurta Buscha (Stewart-Haas Racing? Chevrolet), którzy znaleźli się w pierwszej piątce.

Matt Kenseth (Joe Gibbs Racing? Toyota)
, który zdobył pole position, odniósł znacznie mniejszy sukces. Po pewnym czasie prowadzenia w wyścigu, pierwszy kontakt z Ryanem Newmanem posłali mistrza z 2003 roku pod ścianę. Po wyjściu z wyścigu po kilku naprawach kierowca Camry nr 20 wrócił na tor, ale popełnił kolejny błąd, zajmując przedostatnie miejsce.

Znajdź raport z męki Charlotte NASCAR Seria Sprint Cup, w numerze 2033 AUTOhebdo, dostępna dziś wieczorem w wersji cyfrowej oraz w kioskach od tej środy.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz