NASCAR – Joey Logano: „Tchórzliwe posunięcie”

Wydawało się, że Joey Logano, zwycięzca trzech ostatnich wyścigów Sprint Cup przed Martinsville, odniesie czwarty sukces przed kolizją z Mattem Kensethiem.

opublikowany 03/11/2015 à 13:55

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

NASCAR – Joey Logano: „Tchórzliwe posunięcie”

W ostatnią niedzielę w Martinsville w Wirginii Jeff Gordon (Hendrick Motorsports – Chevrolet) zapewnił sobie miejsce w finale sezonu w Miami-Homestead (Floryda), podtrzymując nadzieję na zakończenie kariery z tytułem.

Ale innym obrazem tego pierwszego wydarzenia Eliminatorowej Rundy Chase 2015 pozostanie starcie pomiędzy Joey Logano (Team Penske? Ford) i Matt Kenseth (Joe Gibbs Racing? Toyota). Jeśli Kenseth był już wyeliminowany z wyścigu o tytuł od czasu Kansas, po kontakcie z Loganokierowca Penske znajduje się teraz pod presją zakwalifikowania się do finału sezonu.

„To było po prostu tchórzliwe posunięcie. Po prostu kompletny tchórz. Nie mam nic innego do powiedzenia, – oznajmił Logano, który w Chase może pokusić się o czwarte zwycięstwo z rzędu. Nie zamierzamy się poddawać. Musimy po prostu wygrać. » Matt Kenseth, który prawie stracił szansę w tej imprezie po incydencie z udziałem Brada Keselowskiego (Team Penske) i Kurta Buscha (Stewart-Haas Wyścigi? Chevrolet), również przyznał się do swojej winy.

Relację z wydarzenia w Martinsville znajdziesz w NASCAR, w numerze 2036 AUTOhebdo, już dostępny w wersji cyfroweji jutro w kioskach.

0 Zobacz komentarze)