Nascar – Kyle Larson wygrywa w Fontanie

Wczoraj na owalnym torze Fontana w Kalifornii Kyle Larson, trzy razy drugi od początku 2017 r., w końcu przekroczył linię mety jako zwycięzca.

opublikowany 27/03/2017 à 07:52

Atlanta, Las Vegas i Phoenix odmówiły mu, ale Kyle Larson wczoraj wieczorem w Fontanie w Kalifornii pokonał indyjski znak i odniósł swój pierwszy sukces w 2017 roku w Monster Energy Nascar Seria pucharowa.

Kierowca Chip Ganassi Racing – kierowca Chevroleta zwyciężył w dogrywce po kilku incydentach, które zmusiły organizatorów imprezy do przełożenia zawodów na dogrywkę. Ryzyko związane z założeniem nowych opon na 193. okrążeniu opłaciło się Larsonowi, który powiększył swoją przewagę na szczycie klasyfikacji generalnej.

Brad Keselowski (Team Penske – Ford), popełniwszy błąd na początku wyścigu, mimo wszystko zajął drugie miejsce, przed Clintem Bowyerem (Stewart-Haas Racing – Ford). Martin Truex Jr (Furniture Row – Toyota) place la première Camry en quatrième position devant Joey Logano (Team Penske – Ford).

Odkryj relację z rundy Fontany w serii Monster Energy Nascar Cup w numerze 2107 AUTOtygodniowo, dostępny dziś wieczorem w wersji cyfrowej oraz w środę w kioskach.