V8 – Craig Lowndes wygrywa Bathurst 1000

Craig Lowndes i Steve Richards wygrali Bathurst 1000 w Mount Panorama. Alexandre Prémat i Sébastien Bourdais uplasowali się w pierwszej dziesiątce.

opublikowany 11/10/2015 à 09:14

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

V8 – Craig Lowndes wygrywa Bathurst 1000

Craiga Lowndesa i Steve’a Richardsa wygrał wyścig Bathurst 1000 rozgrywany na Monut Panorama, kierowca Red Bull Racing Australia odniosła w tej imprezie szósty sukces (czwarty dla swojego kolegi z drużyny). To jego pierwsze zwycięstwo od 2010 roku, kiedy zwyciężył z Markiem Skaife, i pierwsze dla zespołu od 2012 roku.

Załoga Holdena nr 888 skorzystała z przejechania drugiego samochodu Triple Eight, kiedy Jamiego Whincupa wyprzedził samochód bezpieczeństwa na koniec wyścigu, skazując numer 1 na 18. miejsce, podczas gdy sześciokrotny mistrz wydawał się być w stanie wygrać, biorąc pod uwagę pokazywane tempo.

Alors, że Chaza Mosterta Oczekuje się, że (Pepsi Max Crew) będzie pauzował do końca sezonu po wypadku w kwalifikacjach, jego kolega z drużyny Marka Winterbottoma utrzymuje się mocno na swoim miejscu w roli lidera mistrzostw zajmując drugie miejsce z Steve'a Owena, Podczas gdy Gartha Tandera i Warrena Luffa (Holden Racing Team) zajął miejsce na podium z przodu Fabiana Coultharda i Luke’a Youldena (Wyścigi frachtowców).

Francuzi osiągnęli w Bathurst dobre wyniki. Aleksandra Prémata (GRM) zajął piąte miejsce z Scotta McLaughlina, Podczas gdy Sébastien Bourdais zajął dziewiąte miejsce z Lee Holdswortha (Preston Hire Racing).

Bathurst 1000 wyników

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz