IndyCar – James Hinchcliffe z powrotem za kierownicą

Kontuzjowany w wypadku podczas wolnych treningów przed Indianapolis 500 w maju zeszłego roku Kanadyjczyk James Hinchcliffe powróci do siedziby zespołu Schmidt Peterson Motorsports DW12 – Honda w najbliższy poniedziałek.

opublikowany 24/09/2015 à 15:57

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

IndyCar – James Hinchcliffe z powrotem za kierownicą

Jamesa Hinchcliffe'a wróci za kierownicę A jednomiejscowy IndyCar w następnym tygodniu. Ponad cztery miesiące później jego wypadek podczas wolnych treningów wyścigu Indianapolis 500, gdzie Kanadyjczyk doznał poważnej kontuzji nogi i okolicy miednicy, miało to miejsce podczas testów na torze Road America, że pilot Schmidt Peterson Motorsport wróci do biznesu.

„Ten dzień był celem i motywacją do przetrwania ostatnich czterech miesięcy, przyznaje 28-letni pilot. A fakt, że odbywa się to na Road America, jednym z moich ulubionych torów szosowych, sprawia, że ​​jest lepiej. To dla mnie coś wspaniałego, że mogę wrócić za kierownicę. Ciężko było opuścić samochód, ale wsparcie ze strony wszystkich było niesamowite. »

Jamesowi Hinchcliffe’owi na torze będą towarzyszyć kierowcy Andretti Autosport? Honda Marco Andretti i Ryan Hunter-Reay oraz Francuzi Tristan Vautier (Dale Coyne Racing? Honda) i Sébastien Bourdais (KVSH Racing? Chevrolet).

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz