IndyCar – Josef Newgarden zostaje w CFH Racing

Amerykanin Josef Newgarden ponownie podpisał kontrakt na nadchodzący sezon z zespołem CFH Racing.

opublikowany 01/10/2015 à 17:26

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

IndyCar – Josef Newgarden zostaje w CFH Racing

Kierowca Sarah Fisher Hartman Racing w latach 2012-2014, Józefa Newgardena logicznie rzecz biorąc kontynuował przygodę w nowym zespole CFH Racing, który powstał na początku sezonu ze współpracy SFH Racing i Ed Carpenter Racing.

Mistrz Indy Lights z 2011 roku powróci na fotel wyścigowy w 2016 roku. Dallara DW12 nr 67 z silnikiem Chevroletapo podpisaniu nowego kontraktu. „Jestem bardzo podekscytowany pobytem w CFH Racing, – mówi 24-letni pilot. Zespół dał mi wszystkie narzędzia, o jakie mogłem prosić, aby prowadzić samochód wyścigowy i odnosić sukcesy. Znam nasze możliwości i myślę, że będziemy w stanie dobrze spisać się w 2016 roku.

Dwukrotny zwycięzca w 2015 r IndyCar w Alabamie i Toronto w Kanadzie, przy dwóch drugich miejscach w Iowa i Pocono, Newgarden zajął 7. miejsce w końcowej klasyfikacji i zadowolił swojego szefa Eda Carpentera. „Chcemy stać się główną siłą w IndyCar i postrzegamy Josefa jako niezbędny element tego osiągnięcia. Planujemy zatrzymać go w samochodzie CFH przez długi czas. »

Newgarden wziął ostatnio udział w testach na torze Road America w Wisconsin (zobacz wideo).

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz