Indy Lights – Drugie podium dla Jamina

opublikowany 23/04/2017 à 21:14

tutaj Nico Jamin wygrał pierwszy z dwóch wyścigów zaplanowanych na drugą rundę Indy Lights na torze Barber Motorsports Park, w Alabamie. W świetnych humorach Francuz z Andretti Autosport po raz kolejny stanął na podium na koniec drugiej imprezy, w tym przypadku na trzecim stopniu.

Dziś zwycięstwo przypadło Colonowi Hercie (Andretti Steinbrenner Racing), który w czterech startach stanął na trzecim podium i odniósł drugie zwycięstwo, utrzymując tym samym stery mistrzostw. Amerykanin pokonał swojego rodaka Kyle’a Kaisera (Juncos Racing).

Z 75 punktami na koncie Nico Jamin awansuje na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej, odpowiednio 10 i 27 długości za Kaiserem i Hertą.