Peugeot boryka się z błotem podczas Rajdu Chińskiego Jedwabnego Szlaku

Stéphane Peterhansel wygrał 10. etap Rajdu Chińskiego Jedwabnego Szlaku rozgrywanego na szczególnie błotnistej trasie.

opublikowany 08/09/2015 à 16:23

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Peugeot boryka się z błotem podczas Rajdu Chińskiego Jedwabnego Szlaku

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Peugeot Pomimo tego DKR 2008 spisał się dobrze na 10. etapie Rajdu Chińskiego Jedwabnego Szlaku deszcz, który spowodował, że trasa była bardzo błotnista z licznymi cięciami i śliskim torem. Stéphane Peterhansel odniósł swoje zwycięstwo na 6. etapie tej imprezy zaledwie 19 sekund przed Havalem Han Wei. Kierowca Peugeota mógł zwiększyć prowadzenie bez błędnego skierowania.

„Dziś rano byłem trochę zestresowany, zwłaszcza po połączeniu, na którym widzieliśmy zalane wadi. Nasz 2WD w błocie nie wróżył nam nic dobrego. Od początku atakowaliśmy. Tor był śliski, ale DKR 2008 spisał się naprawdę dobrze »– wyjaśnił lider Rajdu Chińskiego Jedwabnego Szlaku. „Wróciliśmy do Christiana Lavieille’a (Haval), a potem się zgubiliśmy. Duży błąd w Road Booku spowodował, że straciliśmy prawie 7 minut. Zajmowaliśmy się ogrodem, zanim musieliśmy wrócić. W tym samym czasie przyjechali Han i Lui (Kun, Mitsubishi Pajero MPR11) i skorzystali z naszej trasy. Dużo atakowaliśmy, żeby nadrobić czas. »

Cyril Desprès popełnił ten sam błąd i ustanowił jedynie piąty najszybszy czas, prawie 5 minut za swoim kolegą z drużyny, ale pozostaje na 5. pozycji z prawie 2 minutami przewagi nad Hanem Wei. « Podobnie jak Stéphane, byłem ofiarą Księgi Drogowej. To pierwszy raz, kiedy zgubiliśmy się z Davidem (Casterą, drugim pilotem). Poradziliśmy sobie z tą sytuacją z zen! To był także świetny pierwszy raz w błocie. Dlatego zachowaliśmy ostrożność, zwłaszcza że błoto spowodowało wzrost temperatury amortyzatorów. Po błotnistym terenie byliśmy leczeni wieloma złamaniami z krwawieniem. Dobrze radzimy sobie wieczorem tego 10. etapu. »

SS10 (tymczasowy)
 
1. Stéphane Peterhansel (FRA)/Jean-Paul Cottret (FRA) Peugeot 2008 DKR 
2. Han Wei (CHN)/Pan Hong Yu (CHN) Haval +0?19
3. Lui Kun (CHN)/Liao (CHN) Mitsubishi Pajero MPR11 +1?56
4. Cyril Despres (FRA)/David Castera (FRA) Peugeot 2008 DKR +4?55
5. Christian Lavieille (FRA)/Jean-Pierre Garcin (FRA) Haval +6?06
 
Ranking ogólny po SS10 (tymczasowy)
 
1. Stéphane Peterhansel (FRA)/Jean-Paul Cottret (FRA) Peugeot 2008 DKR
2. Cyril Despres (FRA)/David Castera (FRA) Peugeot 2008 DKR +22?56
3. Han Wei (CHN)/Pan Hong Yu (CHN) Haval +41?48
4. Christian Lavieille (FRA)/Jean-Pierre Garcin (FRA) Haval +43?11
5. Lui Kun (CHN)/Liao (CHN) Mitsubishi Pajero MPR11 +1h13:00

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz