USC – Porsche zwycięża w Wirginii

W imprezie zarezerwowanej dla kategorii GT Porsche zdominowało wyścig na Virginia International Raceway dzięki duetowi Patrick Pilet – Nick Tandy.

opublikowany 23/08/2015 à 22:24

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

USC – Porsche zwycięża w Wirginii

Tylko kategorie GTLM i GTD wzięli udział w akcji w ten weekend na torze Virginia International Raceway w Mistrzostwa Zjednoczonych Samochodów Sportowych. Wydarzenie, które w końcu uśmiechnęło się do Zespołu Porsche Ameryka Północna. Dwa 911 RSR nr 911 i nr 912 powierzone w ten weekend załodze Patricka Pilet? Nick Tandy i Earl Bamber? Jörg Bergmeister nie pozostawił rywalom żadnych szans.

Duet Rożeniec? Tandy, który startował z pole position, zdominował wyścig i zwyciężył z ponad 25 sekundami przewagi nad siostrzanym samochodem firmy Bamber? Bergmeistera. Ten ostatni musiał stawić czoła presji Ferrari 458 Italia nr 62 Risi Competizione Pierre'a Kaffera i Giancarlo Fisichelli, któremu zabrakło niecałej sekundy do trzeciego miejsca. BMW Z4 zespołu RLL znajdują się w pierwszej piątce przed pierwszą Corvettą C5.R nr 7 z pary Garcia? Magnussen, liderzy w swojej kategorii przed tym weekendem.

W GTD zwycięstwo przypadło Ferrari 458 Italia nr 63 należące do zespołu Scuderia Corsa złożonego z Townsenda Bella i Billa Sweedlera przed'Aston Martin Vantage nr 007 TRG-AMR od Nielsena? Porsche 911 GT America nr 23 Wittmera i Farnbachera? James.

Relację z rundy Virginia International Raceway w USC znajdziesz w numerze 2026 AUTOhebdo, który będzie dostępny jutro wieczorem w wersji cyfrowej oraz w kioskach od tej środy.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz