Audi chce uniknąć zmiany w Fuji

Trio Benoit Tréluyer, André Lotterer i Marcel Fässler nadal utrzymuje się na pierwszym miejscu w rankingach i będzie chciało zrobić wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać swoją pozycję na torze Fuji w ten weekend.

opublikowany 08/10/2015 à 10:01

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Audi chce uniknąć zmiany w Fuji

Trasa Fuji w Japonii nigdy się nie uśmiechała Audi lub trio Benoit Tréluyer, André Lotterer i Marcel Fässler. Mistrzowie świata z 2012 roku w najlepszym wypadku zajęli drugie miejsce na japońskim torze, w roku ich koronacji, pokonani przez Toyota TS030 Hybrid autorstwa Alexandra Wurza, Mikołaj Lapierre et Kazuki Nakajima.

W najbliższy weekend kierowcy Audi R18 e-tron quattro z numerem 7 zamierzają odwrócić trend ostatnich miesięcy, a ich głównym celem będzie utrzymanie prowadzenia w klasyfikacji generalnej. Z 10 małymi jednostkami przed załogą Webbera? Hartleya? Bernharda, zwycięzca dwóch ostatnich rund na torze Nürburgring i Austin, zagrożenie Porsche staje się coraz bardziej nagląca.

„Jeśli uda nam się uzyskać dobrą przyczepność mechaniczną w ostatnim sektorze, będziemy potężni,
wyznaje Benoit Tréluyer. Japonia zajmuje szczególne miejsce w karierze André i mnie (z tytułami zdobytymi w Super GT czy Super Formule, przyp. red.), ale żadnemu z nas nie udało się jeszcze zwyciężyć w WEC w Fuji. Dlatego z niecierpliwością tam wracamy, ale i z chęcią powrotu do biznesu z przytupem. »

Pierwsza darmowa sesja treningowa rozpocznie się jutro rano o 4:15 na torze Fuji Speedway.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz