GP2 – Alex Lynn przed Vandoorne w kwalifikacjach w Soczi

Alex Lynn zdobył swoje drugie pole position w sezonie, wygrywając kwalifikacje GP2 Series w Soczi rozgrywane na wysychającym torze.

opublikowany 09/10/2015 à 16:06

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

GP2 – Alex Lynn przed Vandoorne w kwalifikacjach w Soczi

Alexa Lynna (Dams) zdobyła drugie pole position w sezonie, po Węgrzech, zdobywając najlepszy czas w kwalifikacjach do serii GP2 w Soczi (Rosja), rozgrywanej na wysychającym torze.

Z czasem 2'01"840 Brytyjczyk prowadził o 38 tysięcznych Stoffel Vandoorne (ART GP), który nie dotarł na linię startu przed flagą z szachownicą, aby wykonać ostatnią próbę. Belg może zdobyć tytuł w ten weekend, dwie rundy przed końcem sezonu.

Alexander Rossi (Inżynieria wyścigowa) następuje w trzech dziesiątych, podczas gdy Pierre Gasly (Dams) kończy drugi rząd przed swoim rodakiem Artur Fot (Wyścigi Campos). Normana Nato (Arden International) jest na dziewiątym miejscu, ze stratą ponad sekundy do pole position. Nathanaëla Berthona (Łazarz) zajął 20. miejsce.

Pierwszy wyścig serii GP1 będzie transmitowany na żywo w najbliższą sobotę, 2 października od 10:15 (czasu francuskiego) w Canal+ Sport.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz