20h06

To już koniec relacji na żywo z drugiego dnia Rajdu Polski. Widzimy się jutro o 8:10 na pierwszym SS ostatniego polskiego etapu z pojedynkiem Neuville-Tänak.

20h01

W ostatnim pojedynku w najwyższej kategorii Thierry Neuville (Hyundai) pokonał o sześć dziesiątych sekundy Otta Tänaka (Ford), wciąż za kierownicą Fiesty pozbawionej tylnego skrzydła. Neuville stracił dwie dziesiąte sekundy za Evansem, gdy Tänak zajął 6. miejsce w Europie;

Belg kończy jednak drugi etap jako lider z 3-calową przewagą nad Estończykiem przed ostatnim dniem.

19h56

Sébastien Ogier (Ford) wyprzedza Haydena Paddona (Hyundai) o dwie dziesiąte, a Francuz wyrównał czas Madsa Ostberga (Ford) z czasem 1:45″0. Ogier awansuje na czwartą pozycję, Paddon jest piąty w tymczasowej klasyfikacji ES.

19h54

Dani Sordo (Hyundai) pokonuje Teemu Suninena (Ford). Hiszpan awansuje na czwartą pozycję tymczasową, 1″1 za Evansem, a Fin jest 7. ze stratą 2″1.

19h53

Stéphane Lefebvre (Citroën) jest szybszy od Juho Hänninena (Toyota), ale obaj kierowcy osiągnęli dwa najgorsze tymczasowe czasy – 1'45″7 i 1'46″8.

19h51
19h50

Pojedynek Fordem Fiestą Elfyna Evansa i Madsa Ostberga zakończył się zwycięstwem Walijczyka, który również uzyskał najlepszy czas 1'44″4. Evans wygrał dwa poprzednie zawody ES rozgrywane na tym polu.

19h44

Mikkelsen pokonuje Breena o osiem dziesiątych.

19h39

Andreas Mikkelsen i Craig Breen rywalizują ze sobą w swoich Citroënach C3 na dystansie 2,50 km tego superwyścigu.

19h38

O godzinie 19:41 rozpocznie się pierwszy pojedynek super-specjalności Mikołajki.