World RX – testy Witalija Pietrowa z firmą Albatec

Były kierowca F1 i DTM Witalij Pietrow przetestował w zeszły poniedziałek we Włoszech Peugeot 208 Supercar zespołu Albatec Racing.

opublikowany 22/10/2015 à 16:41

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

World RX – testy Witalija Pietrowa z firmą Albatec

Przeszedł obok F1, w Renault i Caterham, następnie przez DTM z Mercedes, Witalij Pietrow był w ostatnim czasie stosunkowo dyskretny, ale równie dobrze mógłby powrócić do czołówki poprzez Mistrzostwa Świata Rallycross.

Obecny w ostatni weekend na padoku Franciacorta we Włoszech 31-letni Rosjanin spędził czas w Wyścigi Albatec, zanim będzie można przetestować a Peugeot 208 Supercar brytyjskiego zespołu w ubiegły poniedziałek.

„To był mój pierwszy raz na zawodach World RX, zwierza się Petrovowi na stronie internetowej dyscypliny. Jest fajnie, a wyścigi są bardzo konkurencyjne. Zaczęliśmy rozmawiać o przyszłym sezonie z różnymi zespołami. To był mój pierwszy raz za kierownicą tego typu samochodu, który ma dużą moc. Jazda była bardzo interesująca. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz