Kolekcjoner Senna – Thierry Boutsen: „To był mój najlepszy przyjaciel, którego zaniosłem na miejsce jego wiecznego spoczynku”

Ośmiu pilotów niosło trumnę Ayrtona Senny 5 maja 1994 roku w São Paulo. Wśród nich Thierry Boutsen, z którym Brazylijczyk dzielił znacznie więcej niż tylko życie pilota. Wspomnienie przyjaźni.

opublikowany 01/05/2024 à 11:00

Jeana-Michela Desnouesa

0 Zobacz komentarze)

Kolekcjoner Senna – Thierry Boutsen: „To był mój najlepszy przyjaciel, którego zaniosłem na miejsce jego wiecznego spoczynku”

© Bernard Asset

Artykuł ten można znaleźć w naszym Kolekcjonerze Ayrtona Senny. 100 stron przedstawiających karierę brazylijskiej legendy, która zmarła 30 lat temu, dostępnych w naszym sklepie internetowym w format papierowy lub format liczbowy.

Jakie były Twoje powiązania z Ayrtonem Senną? Jak się zbliżyłeś?

Po raz pierwszy spotkaliśmy się na torze w Detroit w 1984 roku. Dopiero zaczynał F1. Jeśli chodzi o mnie, brałem udział w 4 lub 5 Grand Prix więcej niż on. Przez większą część meczu walczyliśmy jak szmaty

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 90% do odkrycia.Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Nieograniczone przedmioty premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Wszystkie numery AUTOhebdo dostępne od 2012 roku
COUV-2433

0 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz