4H z Portimão – EL2: Louis Delétraz prowadzi Premę

Prema zdominowała drugą sesję treningową 4-godzinnego wyścigu w Portimão, pokonując najlepsze okrążenie Louisa Delétraza.

opublikowany 15/10/2022 à 14:14

Walenty GLO

Prema bardzo blisko tytułu ELMS (Fot. Joao Filipe / DPPI)

Bardzo blisko tytułu Prema ustanowił najlepszy czas w drugim treningu wolnym w tę sobotę w Portimão (Portugalia). Na portugalskim torze najszybszy w sesji jazdy był Louis Delétraz z czasem 2:1. Szwajcar pokonał Pietro Fittipaldiego (Inter Europol Competition nr 32.876) zaledwie o 43 sekundy. Jack Aitken, najszybszy dzień wcześniej, zajął trzecie miejsce ze stratą 0.067 sekundy do zespołu #0.099 Racing Team Turkey.

Jedyny zgłoszony Duqueine pokonał Ligierów w kategorii LM P3. Najszybszy był Alexander Bukhantsov, który uzyskał czas 1:41.039. Wyprzedził Polaka Mateusza Kaprzyka (Inter Europol Competition nr 14) o 0.146 sekundy i Brytyjczyka Alexa Kapadię (RLR MSport) o 0.179 sekundy.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Porsche ont dominé la classe LM GTE avec Alessio Picariello sur la n°18 d’Absolute Racing. Le Belge a établi le temps de référence en 1:41.285. Richard Lietz (Proton Competition n°93) a pris la deuxième place à 0.298 seconde. Mikkel Jensen a placé la Ferrari 488 GTE Evo nr 57 firmy Kessel Racing na trzeciej pozycji.