Asian LMS – Algarve Pro Racing na pole position w Sepang

Ligier JS P2 z zespołu Algarve Pro Racing zdobył pole position w 3-godzinnym wyścigu na torze Sepang w Malezji, będącym drugą rundą azjatyckiej serii Le Mans 2015–2016.

opublikowany 07/11/2015 à 11:41

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Asian LMS – Algarve Pro Racing na pole position w Sepang

Wielki Szlem Wyścigi Algarve Pro trwa druga runda turnieju w Sepang w Malezji Azji Le Mans Seria 2015–2016. Nieobecny na Fuji w Japonii Ligier JS P2 z trio Munemann? Winslowa? Koutsoumidis wyróżnia się od początku weekendu i po dominacji w kwalifikacjach wystartuje z pole position do trzygodzinnego wyścigu.

Z najlepszym czasem ustalonym w 1'58 ″ 773, LM P2 opracowany przez Onroak wystartuje w pierwszym rzędzie obok Oreca 03R z Nakano's Race Performance? Leutwiler, siostrzany samochód Loka Eurasia Motorsport? Zaśpiewany? Bradley ustanowił trzeci najszybszy czas.

David Cheng Racing Ligier JS P3 z trio Cheng? Tung? Laurenta zdominował kategorię, zajmując czwarte miejsce w kwalifikacjach, tuż przed McLaren 650S GT3 z Bell's Clearwater Racing? Mok? Sawy, który wystartuje z przodu w GT.

Wolf GB08 z zespołu Low's Atlantic Racing? Bryanta Meisnera? Ochiai ustanowiło najlepszy czas w CN.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz