Azjatycki LMS – Wydajność wyścigowa podwaja się

Race Performance Oreca 03R Nicolasa Leutwilera i Shinjiego Nakano, który już na początku sezonu zwyciężył na torze Fuji, odniósł drugi sukces z rzędu na torze Sepang w Malezji.

opublikowany 08/11/2015 à 11:02

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Azjatycki LMS – Wydajność wyścigowa podwaja się

Druga runda mistrzostw Azjaci Le Mans Serie na torze Sepang w Malezji ponownie uśmiechnął się do zespołu Race Performance i duet Nicolasa Leutwilera? Shinji Nakano. Jeśli Algarve Pro Racing Ligier JS P2 z trio Munemann? Koutsoumidis? Winslow pokazała swoją przewagę od początku weekendu w wolnych treningach i kwalifikacjach, a Oreca 03R z numerem 8 była najbardziej energiczna w wyścigu.

Ostatni LM P2 w biegu, Oreca 03R z Lok's Eurasia Motorsport? Zaśpiewany? Bradley awansował na trzecią pozycję. La Ligier JS P3 autorstwa Davida Chenga, Ho-Pin Tunga i Thomasa Laurenta odnosi zwycięstwo w klasie w LM P3. Kategoria GT została zdominowana przez McLaren 650S GT3 z Bell's Clearwater Racing? Mok? Sawa, podczas gdy Avelon Formula wygrał w CN z Wolf GB08 Denisa Liana i Giorgio Maggi.

Relację z rundy Sepang w azjatyckiej serii Le Mans znajdziesz w numerze 2037 AUTOhebdo, dostępną od jutrzejszego wieczoru w wersji cyfrowej, a od najbliższej środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz