Asian LMS – Race Performance i DC Racing na pole position w Fuji

W klasach LM P2, LM P3 i GT kwalifikacje do pierwszej rundy azjatyckiej serii Le Mans zdominowały odpowiednio Race Performance, David Cheng Racing i Clearwater Racing.

opublikowany 10/10/2015 à 04:35

Villemanta

0 Zobacz komentarze)

Asian LMS – Race Performance i DC Racing na pole position w Fuji

Za kierownicą Oreca 03 R-Judd z numerem 8 z zespołu Race Performance Shinji Nakano zdobył pole position w pierwszej rundzie wyścigu azjatyckiego Le Mans Seria 2015-2016. Japończyk, który dzieli kierownicę ze Szwajcarem Nicolasem Leutwilerem, pokonał okrążenie toru Fuji Speedway w czasie 1:36:613. Pierwszy rząd uzupełni Oreca 03 nr 99 z Eurasia Motorsport (+1”8), na pokładzie którego znajdziemy Williama Loka, Tacka Sung Kima i Tristana Gommendy’ego.

Trzeci i pierwszy LM P3, Ligier JS P3-Nissan z David Cheng Racing zwiększył dziś tempo. Chińczyk Ho-Pin Tung faktycznie ustanowił bardzo ciekawy czas w 1'38"966, co plasuje jego wierzchowca 2"3 sekundy od absolutnego pole position i przed wszystkimi zgłoszonymi GT. Przytłoczone problemami dwa ADESS 03 nie były w stanie wyruszyć na tor.

W GT najlepszy czas należy do zasług McLaren Clearwater Racing 650S GT3 trio Rob Bell-Mok Weng Sun-Keita Sawa, który ukończył okrążenie w 1”39”484, przed BMW Z4 GT4 nr 92 AAI Motorsports, na które Hiroki wsiada prawie drugi Yoshimoto, Shinya Hosokawy i Han Chen Chena.

Początek 2-godzinnego wyścigu Fuji nastąpi o godzinie 8:XNUMX czasu francuskiego.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz