ELMS – JOTA ukarany, zwycięzca Greaves

Zwycięska pod flagą w szachownicę na torze Paul Ricard drużyna JOTA Sport straciła zwycięstwo po karze czasowej nałożonej za przekroczenie maksymalnego czasu biegu przez Filipe Albuquerque. Greaves Motorsport dziedziczy zwycięstwo.

opublikowany 06/09/2015 à 20:24

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

ELMS – JOTA ukarany, zwycięzca Greaves

Le JOTA Sport Simona Dolana nie będzie mógł długo świętować jego drugi z rzędu sukces w tym roku w European Le Mans Series, po zdominowaniu 4-godzinnego wyścigu w Castellet na torze Paul Ricard w Var.

Brytyjska drużyna przegrała zwycięstwo, po 45-calowej karze nałożonej na trio Dolana? Tincknell? Albuquerque, przy czym ten ostatni przekroczył o 1’57” maksymalne 90 minut jazdy dozwolone na kierowcę na mocy przepisów.

Jeśli JOTA Sport w końcu spadnie na trzecie miejsce, ta sankcja cieszy Greaves Motorsport autorstwa Jona Lancastera? Gary’ego Hirscha? Björna Wirdheima, ogłosili zwycięzców na swoim Gibsonie 015S. AF Racing awansowało na drugie miejsce z BR 01 Kirilla Ladygina, Victora Shaytara i Michaiła Aleshina.

Pełną relację z 4 godzin Le Castellet znajdziesz w numerze 2028 AUTOhebdo, dostępną od jutrzejszego wieczoru w wersji cyfrowej, a od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz