ELMS – JOTA Sport na pole position w Le Castellet

Gibson 015S Simona Dolana – Filipe Albuquerque – Harry’ego Tincknella wystartuje dzisiaj z pole position w 4-godzinnym wyścigu Le Castellet na torze Paul Ricard w Var.

opublikowany 06/09/2015 à 10:20

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

ELMS – JOTA Sport na pole position w Le Castellet

Czwarta sesja kwalifikacyjna sezonu 2015 Europejski Le Mans Serie po raz kolejny obróciło się na korzyść Gibsona 015S? Nissan od JOTA Sport. Podziękowania dla Harry'ego Tincknella, autora najlepszego okrążenia 1'46 ″ 917, stajnia Simona Dolana, który przejdzie w WEC w 2016 na Oreca 05, zdobył swoje trzecie pole position w tym roku.

Za polemanem dwaj zawodnicy AF Racing BR01, Nicolas Minassian i Michaił Aleshin, ponieśli porażkę z wynikiem 148 i 581 tysięcznych. Oreca 05 z Thiriet by TDS Racing Tristana Gommendy'ego wystartuje z czwartej pozycji, podczas gdy Ligier JS P2 z Krohn Racing, w którym znajduje się Olivier Pla, zajmie tył LM P2.

W LM P3, podwojona dla Team LNT z pole position dla Ginetta-Nissan nr 3 Charliego Robertsona, związanego z Chrisem Hoyem, przed siostrzanym samochodem powierzonym parze Paletou-Simpson.

w GTE, Ferrari i AT Racing zdominował sesję za kierownicą modelu 458 Italia nr 56 prowadzonego przez Alessandro Piera Guidiego, autora wzorcowego czasu 1:55”782. W kategorii GTC pole position dla TDS Racing BMW Z4 z Perery? Lunardi? Dermonta.

4-godzinny wyścig Paul-Ricard rozpocznie się o godzinie 13:XNUMX.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz