IMSA – Fässler i Rockenfeller dołączają do Corvette Racing

Armada Corvette Racing zostanie wzmocniona przez dwa wielkie nazwiska na 24-godzinny wyścig w Daytona i 12-godzinny wyścig w Sebring z Marcelem Fässlerem i Mikiem Rockenfellerem.

opublikowany 17/11/2015 à 08:45

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

IMSA – Fässler i Rockenfeller dołączają do Corvette Racing

Choć pierwsze testy na najbliższe 24 godziny wyścigu Daytona rozpoczną się w najbliższy wtorek na torze na Florydzie, Wyścigi Corvette potwierdziła rekrutację na dwie rundy otwierające Mistrzostwa Samochodów Sportowych WeatherTech 2016 w Daytona oraz na 12-godzinny wyścig w Sebring (Floryda), Marcela Fässlera i Mike’a Rockenfellera. Fässler powróci do amerykańskiego zespołu, do którego uczęszczał w 2009 roku Le Mans Seria.

Kierowcy w Audi składają się WEC i DTM będzie zrównany z C7.R zgłoszonymi do kategorii GTLM i znajdzie tytułowych kierowców Antonio Garcia, styczeń Magnussen, Oliver Gavin i Tommy Milner, którym w październiku ubiegłego roku przedłużono umowę najmu na cały sezon za Atlantykiem.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz