WEC-H+1: samo Porsche z numerem 18 na czele

Neel Jani wypracował sobie przewagę nad przeciwnikami już w pierwszej godzinie wyścigu na torze Nürburgring za kierownicą Porsche nr 18. Wyścig Ferrari nr 51 został zniszczony z powodu problemów mechanicznych.

opublikowany 30/08/2015 à 13:57

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WEC-H+1: samo Porsche z numerem 18 na czele

Niel Jani utrzymał przewagę pole position Porsche nr 18 i już pod koniec pierwszej godziny wyścigu na torze Nürburgring (Niemcy) uzyskał ponad pół minuty przewagi nad najbliższymi konkurentami. Marek Lieb objął kierownicę podczas drugiego przejazdu.

Siostrzany samochód nr 17 ma większe trudności i walczy z Audi. Timo Bernharda wrócił do boksów aby wymienić uszkodzony przedni splitter i opuścił swoje miejsce Mark Webber. R18 e-tron quattro nr 7 Marcela Fasslera tankowany w tym samym czasie. TO Toyota nie nadąża za tempem innych hybrydowych LMP1 i z dużą odległością śledzi pojedynek niemieckich producentów. Obie Rebelie napotkały problemy mechaniczne.

Nicka Tandy'ego utrzymał prowadzenie w LMP2 za kierownicą KCMG Oreca 05 i wyprzedza dwóch Ligierów JS P2 z G-Drive Racing, 26. Sam Bird przed numerem 28 Luisa Felipe Deraniego. Nelsona Panciaticiego stawia opór na 4. pozycji naAlpine A450b przeciwko Gibsonowi 015S firmy Strakka Racing, którym jedzie Jonny'ego Kane'a.

GTE Pro mogło doświadczyć punktu zwrotnego sezonu od czasu Ferrari nr 51 z Gianmaria Bruni, prowadząc klasę wraz ze swoim kolegą z drużyny Tony Wilander, zatrzymał się na torze z powodu problemów mechanicznych. AF Corse F458 Italia kilka okrążeń stracił na prowadzeniu w wyścigu i nadal borykają się z problemami elektrycznymi.

To jest Porsche nr 91 Michaela Christensena który zajmuje pierwsze miejsce przedAston Martin nr 95 z Marco Sorensena i Ferrari nr 71 James Calado. Fryderyk Makowiecki musiał obserwować przejazd po wcześniejszym odjeździe numerem 911 92 RSR.

Patryk Długi obejmuje prowadzenie w GTE Am w Dempsey – Proton Racing Porsche.

Obejrzyj filmy z wyścigów na link.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz