WEC – Magnussen pod wrażeniem Porsche 919 Hybrid

Kevin Magnussen był pod wrażeniem osiągów Porsche 919 Hybrid, które odkrył podczas sesji testowej na torze w Katalonii.

opublikowany 10/11/2015 à 15:45

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WEC – Magnussen pod wrażeniem Porsche 919 Hybrid

Kevin Magnussen wydaje się być podekscytowany po swojej pierwszej sesji testowej z Porsche 919 Hybrid na torze Catalunya w Barcelonie (Hiszpania). Były kierowca testowy McLarena-Hondy we wtorek, 10 listopada, wziął udział w testach prototypu w Stuttgarcie wraz z Oliverem Turveyem i Mitchem Evansem.

" To było bardzo dobre. To pierwszy samochód, którym jeżdżę od sześciu lub siedmiu miesięcy i jest niesamowicie mocny”., skomentował mistrz Formuły 2013 Renault Seria 3.5. „Możesz to szybko poczuć jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej zaawansowanych samochodów wyścigowych na świecie. Nie mogę się doczekać, aż wrócę za kierownicę. »

Kevin Magnussen wykorzysta drugi dzień testów, aby poprawić swoje oceny za kierownicą prototypu, ponieważ do tej pory ewoluował w jednomiejscowy. „Muszę popracować nad kilkoma punktami, zwłaszcza nad hamowaniem. Tak naprawdę nie wiesz, kiedy blokujesz przednie koła, ponieważ ich nie widzisz. Muszę się też przyzwyczaić do gorszej widoczności niż w jednoosobowym”, określił wicemistrza 2011 F3 UK.

0 Zobacz komentarze)