WEC – A BR 01 bierze udział w 6-godzinnym wyścigu w Bahrajnie

Lista zgłoszeń na 6-godzinny wyścig w Bahrajnie (21 listopada) zostanie wzbogacona o wybrane wzmocnienia, w tym BR 01 powierzone w szczególności Michaiłowi Aleszinowi i Nicolasowi Minassianowi.

opublikowany 08/10/2015 à 10:23

Villemanta

0 Zobacz komentarze)

WEC – A BR 01 bierze udział w 6-godzinnym wyścigu w Bahrajnie

Finał WEC w Bahrajnie 21 listopada zezłomowanych zostanie 32 zawodników. Do 31 samochodów zarejestrowanych w tym roku dołączy BR 01 zaprojektowany przez Paolo Catone, który obecnie błyszczy w Europie Le Mans Seria. Samochód stojący w kolejce pod szyldem AF Racing, ale obsługiwany przez rosyjski zespół SMP Racing.

Bardzo ożywieni na scenie europejskiej żołnierze Borisa Rotenberga chcieli zademonstrować potencjał swojego LM P2 w porównaniu ze światowymi wzorcami w tej kategorii. Załoga będzie się składać w szczególności z Marsylii Nicolasa Minassiana i Rosjanina Michaiła Aleszyna. Dwóch kierowców, których prędkości maksymalnej nie trzeba już demonstrować, których będzie wspierał amator, którego tożsamość nie została jeszcze ujawniona.

Do tego czasu na SMP Racing czekają trzy wydarzenia, których nie można przegapić. Po pierwsze, 6 Hours of Fuji (w najbliższy weekend) i 6 Hours of Shanghai (1 listopada), podczas których zespół będzie starał się umocnić swoją przewagę na szczycie rankingów WEC GTE Am. Ale także 18 października w Estoril zakończyła się runda zamykającaWIĄZY, gdzie rzeczywiście celem będzie zapewnienie BR 01 pierwszego zwycięstwa.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz