GP2-C2: Stoffel Vandoorne zdobywa tytuł w Soczi

Stoffel Vandoorne zdobył tytuł mistrza serii GP2 po drugim wyścigu w Soczi, który wygrał Richie Stanaway.

opublikowany 11/10/2015 à 11:02

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

GP2-C2: Stoffel Vandoorne zdobywa tytuł w Soczi

Stoffel Vandoorne (ART GP) zapewnił sobie tytuł po dwóch spotkaniach na koniec sezonu, zajmując czwarte miejsce w drugim wyścigu w Soczi, wygranym przez Richiego Stananwaya (Status lekarza rodzinnego). Mieszkaniec McLaren Program Young Driver pozostawia Rosję 108 punktów przewagi Alexander Rossi (Racing Engineering), który wygrał pierwszy wyścig, ale w tę niedzielę mógł zająć dopiero szóste miejsce.

Alors, że Rio Haryanto Wydawało się, że (Campos Racing) objął prowadzenie w wyścigu, Indonezyjczyk musiał ustąpić pierwszego miejsca Richiemu Stanawayowi po interwencji samochodu bezpieczeństwa w związku z wyjazdem z toru Johnny Cecotto (Trójząb) w zakręcie 3. Raffaele Marciello (Trident) stanął na podium utrzymując przewagę nad nowym mistrzem.

Pierre Gasly (Dams) zamyka pierwszą piątkę, ale kierowca czerwony Byk Junior Team jest objęty dochodzeniem w związku z wyprzedzaniem pod samochodem bezpieczeństwa. Artur Fot (Campos Racing), opiekujący się pole position na odwrotnej pozycji, zajął ósme miejsce. Normana Nato (Arden International) zamyka pierwszą dziesiątkę. Nathanaëla Berthona (Łazarz) jest 19.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z serii GP2 w Soczi w numerze 2033 AUTOhebdo, dostępną od poniedziałku wieczorem w wersji cyfrowej na wszystkich platformach, a od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz