ERC – Craig Breen szuka drugiego oddechu

Irlandczyk Craig Breen, będący już zwycięzcą trzech wydarzeń w 2015 r., od początku lata zwlekał z dwoma rozczarowującymi wynikami w Ypres, a następnie w Estonii. W najbliższy weekend można spodziewać się odbicia na Barum.

opublikowany 27/08/2015 à 14:41

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

ERC – Craig Breen szuka drugiego oddechu

Drugie miejsce w klasyfikacji kierowców Rajdowych Mistrzostw Europy ERC, Craiga Breena do lidera Polski Kajetana Kajetanowicza przed rajdem Barum w Czechach w najbliższy weekend traci zaledwie pięć punktów.

Później serię trzech kolejnych sukcesów pomiędzy Rajdem Lipawy na Łotwie a imprezą na Azorach, kierowca Peugeot sport nie odniósł takiego sukcesu na drogach Rajd samochodowy Ypres (wyłączenie drogi) i w Estonii (utrata ciśnienia oleju).

Breen będzie starał się wrócić do czołówki w Barum, a runda, która nie podobała mu się w zeszłym roku, była dla niego nie lada wyzwaniem. „To będzie mój trzeci udział w tej trudnej imprezie, na której drogi są bardzo szybkie, wąskie i wyboiste.

W 2014 roku szybko wycofaliśmy się po wypadnięciu z trasy, więc w tym roku celem będzie nie popełnić żadnych błędów i zdobyć punkty do mistrzostw po naszych dwóch ostatnich rozczarowujących wynikach. Mam zaufanie do całego zespołu, który pomoże mi osiągnąć te cele. »

Irlandczyk będzie miał jutro wiele do zrobienia, zwłaszcza ze Skodą Fabią R5 Jana Kopeckiego lub Jaromira Tarabusa lub Fordem Fiestą R5 Kajetanowicza i Aleksieja Łukjanuka, najnowszego zwycięzcy w Estonii.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz