Rally-Raid: Al-Attiyah wygrywa Rajd Maroka

Nasser Al-Attiyah wygrywa Rajd Maroka przed Władimirem Wasiljewem i Yazeedem Al Rajhi. Mikko Hirvonen jest piąty, za Ginielem de Villiersem, zwycięzcą ostatniego etapu.

opublikowany 09/10/2015 à 15:41

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Rally-Raid: Al-Attiyah wygrywa Rajd Maroka

Nassera Al-Attiyaha (Mini) wygrywa po raz drugi z rzędu Rajd samochodowy Maroka i wygrał Puchar Świata FIA w rajdach rajdowych podczas imprezy na zakończenie sezonu, Baja Portalegre 500 w Portugalii, rozgrywanej w dniach 22–24 października.

Po skorzystaniu porzucenie Carlosa Sainza (Peugeot), aby przejąć kontrolę nad wyścigiem, Katarczyk zdołał utrzymać prowadzenie, ustanawiając siódmy czas na Pętli Agadiru, ostatnim etapie o długości 237 km, kończąc wyścig ze stratą 5 minut 28 do zera osiągniętego przez Giniela de Villiersa (Toyota), który ukończył odcinek specjalny w 3:09:38.

Władimir Wasiljew (Toyota) wykorzystała ostatni dzień zawodów i zajęła drugie miejsce, tracąc do zwycięzcy 16 minut i 45 minut, pół minuty przed nim. Yazeed Al Rajhi (Toyoty). Pomimo swojego najlepszego czasu na piątym etapie, Giniela de Villiersa pozostaje czwarty z przodu mikko hirvonen (Mini).

Sébastien Loeb (Peugeot) uzyskał 13. czas na tym etapie, ale z powodu otrzymanej kary zajął ostatnie miejsce w rankingu podczas pierwszego kroku.

Filmy z rajdu Maroka

Wyniki Rajdu Maroka

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Rallye du Maroc w numerze 2033 AUTOhebdo, dostępną od poniedziałku wieczorem w wersji cyfrowej na wszystkich platformach, a od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz