Rally-Raid – potwierdza Sainz, Loeb walczy w Maroku

Zwycięzca drugiego etapu za kierownicą DKR2008 16 Carlos Sainz potwierdza swoją pozycję lidera w Maroku. Sébastien Loeb ma pracowity dzień.

opublikowany 07/10/2015 à 18:41

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Rally-Raid – potwierdza Sainz, Loeb walczy w Maroku

Środa była dla nas dniem kontrastu Peugeot sport au Rajd samochodowy Z Maroka. Jeśli Carlos Sainz odniósł drugie z rzędu zwycięstwo etapowe na DKR2008 16, Sébastien Loeb przeżywa skomplikowany etap, w szczególności naznaczony wywróceniem się na 14 km przed metą, co zmusza Alzatczyka i Daniela Elenę do podjęcia obecnie próby naprawy uszkodzonego przedniego koła

Wcześniej tego dnia Peugeot 2008 DKR 2015+, dziewięciokrotny rajdowy mistrz świata, znalazł się już na boku na wydmach, a Loeb-Elena stracił dużo czasu w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

W klasyfikacji generalnej, dzięki zwycięstwu dnia z przewagą 3'56 cali nad Mini z Team X-Raid Nassera Al-Attiyaha, ofiarą przebicia opony na początku dzisiejszego etapu, Carlos Sainz ma przewagę 5 minut i 20 cali nad Katarczykiem i 22’07” nad Rosjaninem Władimirem Wasiljewem.

Filmy z rajdu Maroka

Wyniki i rankingi

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz