ELMS / ALMS – Gommendy opuszcza Thiriet przez TDS Racing i kieruje się do Eurazji

Tristan Gommendy opuszcza Thiriet przez TDS Racing i dołącza do Eurasia Motorsport, aby rywalizować w azjatyckiej serii Le Mans.

opublikowany 28/09/2015 à 12:51

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

ELMS / ALMS – Gommendy opuszcza Thiriet przez TDS Racing i kieruje się do Eurazji

Tristan Gommendy ogłosił, że natychmiast opuszcza Thiriet przez TDS Racing. Mistrz Francji z 2003 roku F3 który przez dwa lata grał we francuskiej drużynie, zdecydował się na to rDołącz do Eurasia Motorsport, aby rywalizować w Azji Le Mans Serie którego nowy sezon rozpocznie się 11 października w Fuji (Japonia).

„Naprawdę przeżyłem kilka mocnych momentów w tej strukturze, zwłaszcza podczas 24-godzinnego wyścigu Le Mans w 2014 r., gdzie walczyliśmy o zwycięstwo do ostatnich minut lub ponownie w 2015 r., kiedy prowadziłem wyścig. Sezon 2015 jednak się skrócił i już skupiam się na kolejnym. Nie będzie mnie zatem w Estoril 18 października (na finale sezonuWIĄZY). "– oznajmił Tristan Gommendy.

36-letni francuski pilot dołączy do Hongkongu Williams Lok i Koreańczyk Tack Sung Kim na Oreca 03, do którego zgłosiła się drużyna Filipin. Jego celem jest udane dołączenie do peletonu WEC.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz