ELMS – JOTA Sport zdobywa pole position w Estoril

JOTA Sport Gibson 015S powierzona Portugalczykowi Filipe Albuquerque wystartuje z pole position w finale ELMS 2015 w Estoril w Portugalii.

opublikowany 18/10/2015 à 11:17

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

ELMS – JOTA Sport zdobywa pole position w Estoril

Trójkąt Filipe Albuquerque? Harry'ego Tincknella? Szymon Dolan, lider mistrzostw przed ostatnią rundą europejską Le Mans Series 2015, zdobył pole position w 4-godzinnym wyścigu w Estoril w Portugalii w suchych warunkach na torze Luzytanii. Albuquerque, autor najlepszego okrążenia w 1'43"510, zdominował sesję i wystartuje za kierownicą swojego JOTA Sport Gibson 015S obok siostrzanego samochodu Greaves Motorsports, powierzonego załodze Lancaster? Wirdheima? Hirscha.

Olivier Pla, któremu w ostatniej rundzie sezonu pomagali Tracy Krohn i Niclas Jönsson w Ligier JS P2? Judd z Krohn Racing przechodzi do drugiego rzędu, dzielony z Oreca 05-Nissan z Thiriet przez TDS Racing z Lapierre ? Thirieta? Badey.

W LM P3 najlepszy czas uzyskał Ginetta-Nissan nr 2 w Team LNT, gdzie możemy znaleźć parę Paletou? Simpsona. W tej kolejności podążają druga Ginetta nr 3 z Team LNT i Ligier JS P3 z Graff Racing.

W kategorii GTE dominowały la Porsche 911 RSR od Proton Racing od Ried – Lietz? Popiół, ale niemiecki GT został pokonany w rankingu przez BMW Z4 GT3 od TDS Racing Lunardi? Perera – Dermont zdobywa pole position w GTC.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz