DTM-C2: Jamie Green zdobywa hat-tricka Audi

W ostatniej rundzie DTM 2015 Audi na torze Hockenheim zaliczyło hat-tricka pod wodzą Jamiego Greena, przed Mattiasem Ekströmem i Edoardo Mortarą. BMW to świętość wśród producentów.

opublikowany 18/10/2015 à 17:01

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

DTM-C2: Jamie Green zdobywa hat-tricka Audi

Marka z pierścionkami zakończyła sezon 2015 w wielkim stylu DTM hat-trickiem na torze Hockenheim. Jamiego Greena skorzystał z okazji, aby podpisać swój czwarty sukces w tym roku, dziesiąty dla Audi, po pokonaniu zdobywcy pole position Gary'ego Paffetta (ART Grand Prix? Mercedes) na początku wyścigu.

Mattias Ekström i Edoardo Mortara stanęli na podium, ale nie mogli pomóc Audi w zwycięstwie tytuł Producenta, który trafia do BMW. Paul Di Resta prowadzi pierwszego Mercedesa na czwarte miejsce, przed wczorajszym zwycięzcą Timo Scheiderem i pierwszym BMW Maxime'a Martina.

Adriana Tambay’a (Audi) znajdował się w czołówce na początku imprezy, ale stał się boczną ofiarą kontaktu pomiędzy Christianem Vietorisem (Mercedes) a Miguelem Moliną (Audi) i został zmuszony do wycofania się.

>>>>> Wyścig wideo 2 Hockenheim <<<<

Pełną relację z finału DTM, przygotowaną przez naszego specjalnego korespondenta w Hockenheim, znajdziesz w numerze 2034 AUTOhebdo, dostępną od jutrzejszego wieczoru w wersji cyfrowej, a od najbliższej środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz