DTM-C2: Miguel Molina odnotowuje swoje pierwsze zwycięstwo

Miguel Molina zostaje pierwszym Hiszpanem, który zwyciężył w DTM po zwycięstwie w drugim wyścigu na torze Nürburgring. Pascal Wehrlein coraz bliżej tytułu.

opublikowany 27/09/2015 à 15:17

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

DTM-C2: Miguel Molina odnotowuje swoje pierwsze zwycięstwo

Michael Molina (Audi) zostało pierwszym Hiszpanem, który zwyciężył DTM wygrywając drugi wyścig na torze Nürburgring, gdzie wystartował z pole position. Latynoski kierowca utrzymał przewagę swojej pozycji na starcie i zwyciężył z przewagą ponad siedmiu sekund Paul di Resta (Mercedes), który wyprzedził M4 DTM Toma Blomqvista na dziewiątym okrążeniu.

Podium uzupełnili Brunona Spenglera (BMW), który również znalazł przewagę nad Brytyjczykiem, który zajął pierwsze miejsce Pascal Wehrlein (Mercedesa). Niemiec spisał się znakomicie w Championship, gdyż jego bezpośredni przeciwnicy nie zdobyli ani jednego punktu.

Mattias Elström (Audi) udało się dostać do pierwszej dziesiątki, zanim zostało złapane Daniel Juncadella (Mercedes), podczas gdy Edoardo Mortara (Audi) poddał się. Pascal Wehrlein ma tym samym 37-punktową przewagę przed ostatnim spotkaniem w sezonie, które odbyło się 17 i 18 października w Hockenheim (Niemcy).

Maksym Marcin (BMW), zwycięzca wyścigu 1, zajął 13. miejsce z tyłu Adriana Tambay’a (Audi’a).

Pełny film z wyścigu 2

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z DTM na torze Nürburgring w numerze 2031 AUTOhebdo, dostępną od wtorku w wersji cyfrowej na wszystkich platformach i od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz