FFSA GT – CMR Ginettas na pole position w Barcelonie

CMR zdobył pole position w obu wyścigach FFSA GT w Barcelonie. G55 nr 111 w Tribaudini-Petit wystartuje z pole position w wyścigu 1, podczas gdy pierwsze miejsce na starcie w wyścigu 2 zajmie motocykl z numerem 26 w Tardif-Ayari.

opublikowany 29/09/2017 à 18:51

CMR osiągnął dobry wynik w kwalifikacjach w Barcelonie (Hiszpania), gdzie odbędzie się przedostatnia runda zawodów FFSA GT. Stéphane Tribaudini zdobył pole position w Q1 za kierownicą Ginetty G55 z numerem 111 (którą dzieli z Michaelem Petitem), prowadząc w klasyfikacji Am.

Sa performance lui a permis de devancer la Ginetta Speed Car de Robert Consani, leader actuel du Championnat avec Benjamin Lariche. La Porsche Cayman n°30 CD Sport de Gilles Vannelet associé à Mike Parisy, les deux pilotes les plus proches des leaders du classement général partiront de la 13e place.

W Q2 to Nicolas Tardif zdobył pole position w Ginetcie z numerem 26, wyprzedzając Schubert Motorsport BMW M4 prowadzony przez Dennisa Marschalla o ponad sześć dziesiątych. Ginetta nr 8 liderów klasyfikacji generalnej wystartuje z dziesiątej pozycji, a Porsche Gillesa Vanneleta uplasuje się na 15. pozycji.

Spotkanie FFSA GT będzie od soboty transmitowane na żywo na naszej stronie. Pierwszy wyścig odbędzie się o godzinie 1:12.