GT Tour – Team N’Race celuje w LM P3 w 2016 roku

Z kolei po Team Duqueine Team N'Race pragnie w przyszłym roku wystartować w LM P3 w GT Tour.

opublikowany 24/09/2015 à 14:48

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

GT Tour – Team N’Race celuje w LM P3 w 2016 roku

Od czasu ogłoszenia w Magny-Cours (Nièvre) o utworzenie francuskich mistrzostw prototypów organizując LM P3 w 2016 r., zespoły rozważają obecnie możliwy program na przyszły rok.

Si Zespół Duqueine’a nie czekał długo z podpisaniem umowy zakupu dwóch Ligierów JS P3, Wyścigi Yvana Mullera ogłosił nabycie dwóch podobnych prototypów, nie ujawniając jednak jeszcze swojego programu.

To jest teraz Zespół N'Race, szczególnie przyzwyczajony do VdeV Wytrzymałość Seria, której celem jest obecność w LM P3, Ligier JS P3 został już zamówiony. „Zaczniemy przynajmniej od podwójnego programu, składającego się z Mistrzostw Francji VdeV i FFSA Prototypes, w ramach GT Tour, wyjaśnia Olivier Virolle, kierownik szkolenia utworzonego w 2013 roku na stronie GT Tour.

Obydwa mistrzostwa zorganizujemy w całości równolegle, z dwiema różnymi załogami. Dobrze znamy VdeV. Wydało nam się interesujące, szczególnie ze względu na widoczność, dodanie udziału w GT Tour z tą szansą, która otworzyła się przed LM P3. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz