ERC – mistrz Kajetanowicza na Rajdzie Akropolu

Kajetan Kajetanowicz zapewnił sobie tytuł wygrywając Rajd Akropolu, który został skrócony ze względu na trudne warunki.

opublikowany 11/10/2015 à 13:41

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

ERC – mistrz Kajetanowicza na Rajdzie Akropolu

Kajetana Kajetanowicza (Ford Fiesta R5) jest nowym mistrzemERC na końcu Rajd samochodowy Akropolu, który wygrał obejmując prowadzenie pod koniec szóstego odcinka specjalnego przeciwko swojemu rywalowi o tytuł Craiga Breena (Peugeot 208 T16) i uzyskał dziesięciosekundową przewagę. Komisarze musieli przerwać imprezę z trzech ostatnich torów ze względu na szczególnie złe warunki, które uniemożliwiały przejezdność dróg.

Lambros Athanassoulous (Skoda Fabia R5) uzupełnia tymczasowe podium, tracąc zaledwie pięć sekund do Irlandczyka. Jaromira Tarabusa (Fabia S2000) i Dawid Botka (Mitsubishi Lancer Evo IX) zamykają pierwszą piątkę. Charles Martin (Peugeot) wycofał się po opuszczeniu drogi, uwięziony w błocie wszechobecnym podczas tego rajdu.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Rajdu Akropolu w numerze 2033 AUTOhebdo, dostępną od poniedziałku wieczorem w wersji cyfrowej na wszystkich platformach, a od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz