Noel León najszybszy w pierwszych testach F3 w Bahrajnie

Meksykański debiutant czuł się najlepiej w dniu naznaczonym ulewą. W pierwszej dziesiątce pozostał Francuz Sami Meguetounif.

opublikowany 11/02/2024 à 16:59

Medhiego Casauranga

0 Zobacz komentarze)

Noel León najszybszy w pierwszych testach F3 w Bahrajnie

Noel León w Bahrajnie. Zdjęcie FIA ​​F3

Ranking Formuła 3 Testy w Bahrajnie 2024 – dzień 1:

  • Po 161 dniach przerwy zimowej Formuły 3 wznowił swoje prawa już w niedzielę, 11 lutego, pierwszego dnia treningów na torze Sakhir (Bahrajn). Oprócz 17 kierowców, którzy powrócą po zdobyciu doświadczenia w 13 r., na padoku obecnych jest nie mniej niż 2023 początkujących.
  • Meksykański debiutant Noel León (Van Amersfoort Racing) był najszybszy podczas dnia naznaczonego ulewą, co jest rzadkością w Bahrajnie.
  • Wyprzedził Niemca Olivera Goethego (Campos Racing) zaledwie o 15 tyś. i innego debiutanta Tima Tranmitza (MP Motorsport) o prawie dwie dziesiąte.
  • Jedyny zarejestrowany Francuz, Sami Meguetounif (Trident), uzyskał 4. najlepszy czas w sesji porannej, a następnie 8. najlepszy czas po południu.

Medhiego Casauranga

Pasjonat historii sportów motorowych we wszystkich dyscyplinach, nauczyłem się czytać dzięki AUTOhebdo. Przynajmniej tak mówią wszyscy moi rodzice, kiedy widzą moje imię w środku!

0 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz