Rajd Monte Carlo 2021

16h19

Sébastien Ogier tak zareagował na swój pierwszy dzień: „Na pierwszym odcinku specjalnym byłem trochę defensywny, w środku odcinka specjalnego miałem problem z hamulcami i straciłem dużo pewności siebie. To nie jest idealny początek rajdu. »

16h09

W WRC2 Fourmaux ustanowił najlepszy czas w odcinku specjalnym. 5”9 sekund przed Andreasem Mikkelsenem (Skoda). Norweg jednak dominuje w rajdzie różnicą 8”9.

16h08

Adrien Fourmaux, jadąc swoim Fordem Fiestą, zajął ósme miejsce. Jest pierwszym kierowcą WRC2, który przyjechał.

16h07

„Pod koniec odcinka specjalnego opony były znacznie gorsze” – wyjaśnia Pierre-Louis Loubet.

16h04

Pierre-Louis Loubet (Hyundai) stracił czas na końcu trasy, ale zajął 6. miejsce, 16”2 za Tanakiem. Po bardzo ostrożnym pierwszym wydaniu specjalnym, został on wypuszczony.

16h04

Miał do przejścia 100 m…

16h03

W efekcie Japończyk dobiegł do mety ze stratą 48 sekund.

16h02

Takamoto Katsuta (Toyota) obraca się tuż przed końcem odcinka specjalnego!

16h01

Pierr-Louis Loubet na czele pierwszego półproduktu!

15h59

Gus Greensmith (Ford) zajął siódmą pozycję, ze stratą 46 cali i 6 cali.

15h57

Sordo skarży się na nietypowy hałas w swoim samochodzie. " Coś jest nie tak. »

15h55

Z kolei Dani Sordo (Hyundai) nie uczestniczy w wyścigu na początku rajdu. 23”9 za wersją specjalną i 42 ogólnie.

15h54

Rovanpera: „Byłem zaskoczony, jak dobrze się czułem. »

15h53

Kalle Rovanpera (Toyota) ustanowił drugi najszybszy czas na mecie, tracąc zaledwie trzy dziesiąte sekundy. Tymczasowo zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, 3”3 za Tanakiem.

15h51

Neuville nie otwiera drzwiczek mikrofonowi... Wydaje się poirytowany, jeśli wierzyć kamerze pokładowej.

15h50

Thierry Neuville (Hyundai) zakończył wyścig bardzo źle! Belg dobiegł do mety ze stratą 12 sekund i zajął trzecie miejsce, tuż przed Ogierem.

15h49

Na drugim półproduktie Fin daje 1 sekundę Tanakowi, a Neuville traci 4 sekundy.

15h48

Kalle Rovanpera również utrzymuje tempo na pierwszym półproduktie swoją Toyotą.

15h47

Najlepszy czas na mecie Ott Tanak (Hyundai), 5 sekund przed Evansem i 13”3 nad Ogierem.

15h46

Thierry Neuville (Hyundai) na pierwszej pozycji pośredniej zrównał się z Tanakiem.