Rajd-Raid – Sainz poddaje się, Al-Attiyah przejmuje kontrolę

Odbicie na Rallye du Maroc po wycofaniu się Carlosa Sainza na DKR2008 16. Yazeed Al-Rajhi wygrywa etap, a Nasser Al-Attiyah przejmuje kontrolę nad wyścigiem.

opublikowany 08/10/2015 à 15:48

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Rajd-Raid – Sainz poddaje się, Al-Attiyah przejmuje kontrolę

Później Wczoraj Sebastien Loeb, jest kolej Carlos Sainz, zaangażowany w wersję DKR16 Peugeot 2008, aby przeżyć ciemny dzień na Rajd samochodowy Z Maroka. Lider dzisiejszego ranka na starcie czwartego etapu, dwukrotny rajdowy mistrz świata został zatrzymany na torze z powodu problemów mechanicznych i wycofał się, nie mogąc ponownie uruchomić samochodu. Ten ostatni uda się do Erfoud, gdzie wkrótce zaplanowano osiem dni testów.

Etap dnia uśmiechał się Yazeed Al-Rajhi (Toyota) który wygrywa z 45 sekundami przewagi nad Mini Nassera Al-Attiyaha, którego współprowadzonym jest Matthieu Baumel. Niemniej jednak pocieszenie dla załogi Team X-Raid, która przejęła kontrolę nad wyścigiem z ponad kwadransową przewagą na Al-Rajhi.

Sébastien Loeb odzyskała kolor w ten czwartek, ustawiając trzeci czas na 1'57" od Al-Rajhi, pomimo powolnego przebicia i słabej widoczności z powodu kurzu. Mikko Hirvonen (Mini) zajmuje tymczasowo ósme miejsce, a w sumie jest na szóstym miejscu.

>>>>> Filmy z rajdu Maroka <<<<

>>>>> Wyniki i rankingi <<<<

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz