FFSA GT-C2: Loeb Racing potwierdza na Magny-Cours

Pod okiem szefa Sébastiena Loeba Mike Parisy, Philippe Gaillard i David Hallyday zapewniają w tym roku drugie zwycięstwo Audi R8 LMS ultra z numerem 3 we francuskich mistrzostwach FFSA GT.

opublikowany 30/08/2015 à 16:56

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

FFSA GT-C2: Loeb Racing potwierdza na Magny-Cours

Spotkanie w Val de Vienne w lipcu umożliwiło Sébastien Loeb Wyścigi aby położyć kres nieszczęściu, które od początku sezonu w Lédenon (Gard) dotknęło zespół dziewięciokrotnego rajdowego mistrza świata. Zwycięzca po raz pierwszy w tym roku, trio Parisy-Hallyday-Gaillard pozwolił Audi wejść do rankingów obok Porsche i Ferrari w 2015.

Impreza Magny-Cours potwierdziła ten powrót do czołówki. Start z pole position i pomimo delikatnego startu Palois Mike’a Parisy’ego, Audi R8 nr 3 powróci na czoło, aby odnieść swój drugi sukces w tym roku, przed Ferrari 458 Italia z numerem 36 z Team Duqueine i numerem 20 z Team AKKA-ASP.

Na poziomie mistrzowskim walka trwa pomiędzy Garaż Sportowy i IMSA Wydajność, mając przewagę nad Porsche 911 GT3 R zespołu z Rouen w drugiej rundzie, zespół Pernaut-Dumez-Narac, który zajął 4. miejsce i utrzymał prowadzenie w klasyfikacji, wczoraj odzyskał punkt i zdobył punkt przeciwko Ferrari nr 6 z Cayrolle- Santamato-Lémeret.

Relację z wydarzenia Magny-Cours GT Tour znajdziesz w numerze 2027 AUTOhebdo, dostępną od jutrzejszego wieczoru w wersji cyfrowej, a od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz