FFSA GT – Sébastien Loeb Wyścigi bez presji na torze Paul-Ricard

Sébastien Loeb Racing przyjedzie bez żadnej presji na tor Paul-Ricard, a tytuł wydaje się zbyt trudny do osiągnięcia dla trio Hallyday-Parisy-Gaillard.

opublikowany 21/10/2015 à 09:58

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

FFSA GT – Sébastien Loeb Wyścigi bez presji na torze Paul-Ricard

Ze stratą 40 punktów do liderów mistrzostw Francji FFSA GT, Pernaut-Narac-Dumez, trio Audi nr 3 zgłoszone przez Sébastiena Loeb Wyścigi składające się z Davida Hallydaya, Mike’a Parisy’ego i Philippe’a Gaillarda podejdą do finału sezonu rozgrywanego 24 i 25 października w Paul-Ricard (Var) bez wszelkiej presji.

„Kłamstwem byłoby stwierdzenie, że o tym nie myślimy”– przyznaje Philippe Gaillard. „Nawet jeśli w sportach motorowych zawsze panuje presja, ta pozycja outsidera uwalnia nas, przynajmniej z mojej strony, ponieważ nie będzie żadnej kalkulacji, tylko atak. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaistnieć jak najwyżej w rankingach za każdym razem staraj się stanąć na najwyższym stopniu podium. Tor jest ciekawy, miejsce przyjemne, będziemy wspierani przez wielu partnerów? Ta końcowa atmosfera motywuje nas do osiągnięcia bardzo dobrych wyników i zakończenia tego wspaniałego sezonu w wielkim stylu. »

Sébastien Loeb Racing będzie mógł także liczyć na to, że R8 LMS ultra nr 5 powierzony Lonni Martinsowi, Christophe'owi Hamonowi i Christianowi Bottemanne'owi będzie rywalizował w czołówce. „W Hiszpanii (w Nawarrze, 26 i 27 września) straciliśmy 40 sekund w wyniku korkociągu i rzutu karnego, ale udało nam się zająć 3. miejsce. Bez tej zwłoki moglibyśmy zakończyć mecz pod flagą w szachownicę. Teraz możemy się o to legalnie ubiegać. W każdym razie końcówka sezonu jest bardzo pozytywna.”, dodał Christophe Hamon.

Finał GT Tour na torze Paul-Ricard będzie transmitowany na żywo na AUTOhebdo.fr.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz