F3-C3 – Rosenqvist zdobywa tytuł na torze Nürburgring

Felix Rosenqvist miał doskonały weekend na torze Nürburgring, wygrywając każdy wyścig Mistrzostw Europy F3. Szwed zdobywa tytuł przed ostatnią rundą.

opublikowany 27/09/2015 à 11:18

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

F3-C3 – Rosenqvist zdobywa tytuł na torze Nürburgring

Feliks Rosenqvist odniósł swoje trzecie zwycięstwo na torze Nürburgring po kolejnym doskonałym wyścigu w C3 pomimo czterech przerw, które zmniejszyły jego przewagę do zera.

Odnosząc swoje 12. zwycięstwo w sezonie, piąte z rzędu, Szwed objął wystarczającą przewagę w mistrzostwach, aby zapewnić sobie tytuł przeciwko Antonio Giovinazzi (Jagonya Ayam z Carlin) dopiero 13. po ataku Mikkela Jensena (Mücke Motorsport) na starcie.

Prema Powerteam zabłysnęła w tej imprezie, ponieważ włoska drużyna osiągnęła czterokrotność Lance Stroll, Nicka Cassidy’ego i Jake’a Dennisa. Kanadyjczyk uzyskał swój najlepszy wynik w sezonie. Charles Leclerc (Van Amaersfoort Racing) uzupełnił pierwszą piątkę.

Pełny film z wyścigu 3

Zapoznaj się z relacją ze spotkania F3 Mistrzostwa Europy w numerze 2031 AUTOhebdo, od wtorku w wersji cyfrowej na wszystkich platformach, a od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz