F3-C3: Rosenqvist zakończy mecz w Portugalii

Felix Rosenqvist odniósł drugie zwycięstwo na torze Portimão w Portugalii w Mistrzostwach Europy F3.

opublikowany 06/09/2015 à 13:33

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

F3-C3: Rosenqvist zakończy mecz w Portugalii

Już wczoraj zwycięzca drugiego wyścigu w Algarve, Szwed Felix Rosenqvist (zespół Prema Power? Mercedes) uczynił to ponownie w tę niedzielę, wygrywając trzecią rundę portugalskiego weekendu.

Startując z pole position, Rosenqvist nie będzie się martwił na starcie, wyprzedzając swojego kolegę z drużyny Jake’a Dennisa, który był lepszy od drugiego kierowcy Premy Lance Stroll. Samochód bezpieczeństwa szybko jednak wkroczy do akcji po zdarzeniu z udziałem trzech samochodów.

Po ponownym uruchomieniu Rosenqvist będzie kontrolował resztę wyścigu i przekracza linię przed Dennisem i Strollem za nowego hat-tricka dla drużyny Premy. George Russell (Carlin? Volkswagen) zajmuje czwarte miejsce, przed Sergio Sette Camarą (Motopark? Volkswagen), który zamyka pierwszą piątkę.

Doriana Boccolacciego (Podpis? Volkswagen) zajął 10. miejsce. Jego kolega z drużyny Aleks Albon zajmuje 24. miejsce.

Znajdź pełną relację z portugalskiego wydarzenia Mistrzostw Europy F3, w numerze 2028 AUTOhebdo, który będzie dostępny jutro wieczorem w wersji cyfrowej, a w kioskach od tej środy.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz