F3 – Dennis, Albon i Rosenqvist na pole position w Portugalii

W trzech wyścigach Mistrzostw Europy F3 w Portugalii trzech różnych kierowców będzie startować z pole position. Alex Albon oferuje Signature w tym roku nowego tyczkę.

opublikowany 04/09/2015 à 20:10

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

F3 – Dennis, Albon i Rosenqvist na pole position w Portugalii

Le Mistrzostwa Europy F3 w ten weekend po raz pierwszy zatrzymał się w Algarve w Portugalii. Sesje kwalifikacyjne, które odbyły się w najbliższy piątek, były dozwolone Jake Dennis (Zespół Premy Power? Mercedes), Alexander Albon (Podpis? Volkswagen) i Feliks Rosenqvist (Prema Powerteam – Mercedes), aby się wyróżniać.

W pierwszym wyścigu, który odbędzie się jutro rano, Brytyjczyk Jake Dennis zdobył hat-tricka kierowców Premy podczas pierwszej sesji kwalifikacyjnej, pokonując nowego nabytku Nicka Cassidy’ego (który prowadzi jednomiejscowy powierzone wcześniej Francuzowi Brandonowi Maïsano) i Lance Stroll.

Piąty w pierwszej sesji Tajlandczyk Alexander Albon wyróżnił się podczas drugiej sesji, dominując w czasie 1'41″976. Felix Rosenqvist (Prema Powerteam) ponosi porażkę z wynikiem 27 tysięcznych, a Nick Cassidy ponownie wspina się do pierwszej trójki z wynikiem 3 tysięcznych. O polu startowym do wyścigu 90 decyduje drugi najlepszy czas. To Rosenqvist wystartuje z pole position.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz