F3 – Rosenqvist, Giovinazzi i Dennis na pole position na torze Hockenheim

Kwalifikacje do trzech ostatnich wyścigów sezonu Mistrzostw Europy F3 zadecydowały, a Felix Rosenqvist na pole position w pierwszej rundzie.

opublikowany 16/10/2015 à 18:52

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

F3 – Rosenqvist, Giovinazzi i Dennis na pole position na torze Hockenheim

Pierwsza część kwalifikacji do finałowego spotkania na Hockenheim w Niemczech w Mistrzostwach Europy F3 wziąłeś udział w demonstracji zespołu Prema Powerteam? Mercedes.

Feliks Rosenqvist, Ostatnio koronowany na mistrza na torze Nürburgring, skorzystał z okazji i zdobył szóste z rzędu pole position dzięki najlepszemu czasowi uzyskanemu w 1'31 ″ 771. Za Szwedem podążają jego trzej koledzy z drużyny, a w kolejności Maksymilian Günther, Lance Stroll i Jake’a Dennisa.

Natomiast druga sesja wywołała uśmiech Antonio Giovinazzi (Jagonya Ayam z Carlinem? Volkswagen). Włoch przełamał dominację Premy zaledwie o dwie tysięczne przed Jake’em Dennisem i 50 tysięcznymi Rosenqvista. Pole startowe trzeciej rundy będzie zdominowane przez Jake Dennis przed Antonio Giovinazzim i Felixem Rosenqvistem.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz