Motorsport reaguje na śmierć Justina Wilsona

Justin Wilson zmarł w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku w ostatnią niedzielę w Pocono. Świat sportów motorowych po raz kolejny stoi w obliczu utraty jednego ze swoich.

opublikowany 25/08/2015 à 16:03

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Motorsport reaguje na śmierć Justina Wilsona

Tragiczna wiadomość o śmierci Justina Wilsona wstrząsnęła światem sportów motorowych. Rodzina kierowcy zespołu Andretti Autosport, a także zespół Michaela Andrettiego opublikowały w nocy komunikat prasowy.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni śmiercią Justina Wilsona, wskazuje na formację amerykańską. Był świetnym biegaczem, wartościowym członkiem zespołu i szanowanym przedstawicielem naszego sportu. Mimo że Justin dopiero niedawno przybył do Andretti, wystarczyła sekunda, aby na zawsze stać się częścią rodziny Andretti. Nasze myśli i modlitwy są z rodziną Wilsona i fanami na całym świecie. »

„Justin był kochającym ojcem i oddanym mężem, a także bardzo wyczynowym kierowcą wyścigowym, szanowanym przez rówieśników. Rodzina chciałaby podziękować personelowi szpitala Lehigh Valley Health Network Cedar Crest Hospital, Pocono Raceway, Andretti Autosport i serii IndyCar a także społeczności sportów motorowych za ogromne wsparcie fanów z całego świata. »

Wsparcie okazywane przez cały świat sportów motorowych. Oto kilka fragmentów.

„Będziemy za tobą tęsknić, mój przyjacielu Justinie Wilsonie. Dziękuję za wszystko, co zrobiłeś dla IndyCar. Myśli i modlitwy za rodzinę Wilsonów. #RIPJustinWilson” Simona Pagenauda, kierowca zespołu Penske w IndyCar.

„Dzisiejszy dzień jest bardzo trudny, ponieważ tracimy kolejną wspaniałą osobę i świetnego kierowcę. RYJ Justinie. Będziemy tęsknić. » Juan-Pablo Montoya, kierowca zespołu Penske IndyCar.

„Jestem zrozpaczony, gdy usłyszałem wiadomość o zniknięciu Justina. Był fantastycznym człowiekiem i będzie go nam bardzo brakować. » Will Power, kierowca zespołu Penske IndyCar.

„Nie mogę znaleźć słów? to niemożliwe. To niezwykle smutny dzień. Będziemy za tobą tęsknić na zawsze. Moje myśli i modlitwy są z jego rodziną. » Takuma Sato, kierowca A.J Foyt Enterprises IndyCar.

„Bardzo nam przykro, że Justin Wilson zmarł. Cóż za straszna wiadomość i jaki dramatyczny rok dla sportów motorowych. Straciliśmy zbyt wielu mistrzów. » Romain Grosjean, Kierowca Lotosu.

„Szkoda, że ​​nie mogłem tam być i się pożegnać. Mówiłem ci, ile dla mnie znaczyłeś. Mówiłem ci, jak bardzo zainspirowałeś mnie do bycia lepszym. Odszedłeś zbyt wcześnie. » AJ Allmendinger, kierowca JTG Daugherty w NASCAR.

„Niektóre rzeczy w życiu nie mają sensu. Nie da się zrozumieć, dlaczego pewne rzeczy się dzieją. Nie zapominajmy, jakim człowiekiem był Justin. » Graham Rahal, kierowca RRL Racing IndyCar.

„Naprawdę będę za tobą tęsknić, Justinie Wilsonie. Nie mam wielu bohaterów, ale Stefan (młodszy brat Justina Wilsona) i Julia (partnerka Brytyjczyka) są wśród nich. » James Hinchcliffe, kierowca SPM w IndyCar.

„Ten sport może być cholernie trudny. To łamie mi serce. Przesyłam całą moją miłość i wsparcie rodzinie Justina Wilsona. » Daniel Ricciardo, pilot czerwony Byk.

„RIPJustin Wilson, moje myśli i modlitwy są z jego rodziną i przyjaciółmi. Bardzo smutne, trudne do zaakceptowania. » Fernando Alonso, pilot McLaren.

„Cała rodzina NASCAR opłakuje stratę Justina Wilsona. Nasze myśli i modlitwy są z jego rodziną i przyjaciółmi. » TwitterNASCAR

„Bardzo smutna wiadomość, z którą warto się obudzić. ODRADZ Justina Wilsona. Świat sportów motorowych naprawdę będzie za Tobą tęsknił. » Carlos Sainz, pilot Toro Rosso.

„Co za okropne wieści o Justinie Wilsonie dzisiejszego ranka. Nasz sport jest obecnie bardzo trudny. » Alex Lynn, kierowca DAMS GP2 i aktualny mistrz GP3.

„Justin Wilson był wspaniałym zawodnikiem i wspaniałym ambasadorem naszego sportu. Był kochany i szanowany w społeczności, dlatego wszyscy jesteśmy zasmuceni tą tragiczną stratą. » Roger Penske, właściciel Team Penske.

„Bardzo smutny dzień dla sportów motorowych. ODRADZ Justina Wilsona. » Felipe Massa, pilot Williams F1 Zespół.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz