Terre – Baud wygrywa swój pojedynek z Cuoq w Lozère

Lionel Baud wygrał Rallye Terre de Lozère po zaciętym pojedynku z Jean-Marie Cuoqiem aż do ostatniego odcinka specjalnego.

opublikowany 30/08/2015 à 17:27

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Terre – Baud wygrywa swój pojedynek z Cuoq w Lozère

Lionela Bauda (Forda Fiesty WRC) zajął 4. miejsce Rajd samochodowy Terre de Lozère po zaciętej walce z Jean-Marie Cuoq (Citroena C4 WRC). Choć ten ostatni przed ostatnim odcinkiem specjalnym miał 7 sekund przewagi, to przez pomyłkę stracił zwycięstwo. Cyryl Feraud (Citroën Xsara WRC) staje na podium prawie 4 minuty za zwycięzcą, po tym jak pozbył się rywala Erica Rousseta (Xsara WRC) ofiara wypadku drogowego o poranku.

Wincentego Duberta utrzymał przewagę Yohana Rossela który dojechał do mety ze stratą niecałe 5 sekund do zwycięzcy kategorii Citroën Racing Trophy. Thibaulta Durbeca jest 7 z przodu Damien Defert et Thierry’ego Colney’a.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Rajdu Terre de Lozère w numerze 2027 AUTOhebdo, dostępną od poniedziałku wieczorem w wersji cyfrowej na wszystkich platformach, a od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz