Czwartek, 25 stycznia:
SS1: Thoard-Sisteron (36,69 km) – Pierwszy samochód od 21:43
SS2: Bayons – Bréziers (25,49 km) – Pierwszy samochód od 22:51
Piątek, 26 stycznia:
SS3 – SS6: Vitrolles – Oze (26,72 km) – Pierwszy wagon od 8:51 (SS3) i od 13:58 (SS6)
SS4 – SS7: Roussieux – Eygalayes (30,54 km) – Pierwszy wagon od 10:04 (SS4) i od 15:11 (SS7)
SS5 – SS8: Vaumeilh – Claret (15,18 km) – Pierwszy wagon od 11:37 (SS5) i od 16:44 (SS8)
Sobota 27 stycznia:
SS9 – SS11: Agnières-en-Dévoluy – Corps (29,16 km) – Pierwszy wagon od 8:08 (SS9) i od 11:57 (SS11)
SS10 – SS12: Saint-Léger-les-Mélèzes – La Bâtie-Neuve (16,87 km) – Pierwszy samochód od 9:16 (SS10) i od 13:08 (SS12)
SS13: Bayons – Bréziers 2 (25,49 km) – Pierwszy samochód od 16:09
niedziela 28 stycznia:
SS14 – SS16: La Bollène-Vésubie – Peïra-Cava (18,41 km) – Pierwszy samochód od 8:32 (SS14) i od 10:55 (SS16)
SS15 – SS17 Power Stage: La Cabanette – Col de Braus (13,58 km) – Pierwszy samochód od 9:08 (SS15) i od 12:18 (SS17 Power Stage).
komentarze
*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!
0 Uwagi)
Aby napisać komentarz
0 Zobacz komentarze)