Neuville prowadzi Shakedown, Hyundai na czele

Belg ustanowił najlepszy czas Shakedown tuż przed swoim kolegą z drużyny Ottem Tänakiem.

opublikowany 03/06/2021 à 13:25

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Neuville prowadzi Shakedown, Hyundai na czele

Thierry Neuville (Hyundai) zakończył wyścig Shakedown z najlepszym czasem. ©Hyundai

Otóż ​​to Rajd samochodowy Włoch rozpoczęło się! Jak zwykle w czwartek Shakedown rozpoczął działania wojenne na Sardynii.

Na miejscu tak Thierry Neuville (Hyundai), który się wyróżniał. Na trasie o długości 2,89 km Belg ustanowił swój najlepszy czas podczas czwartego przejazdu. Zdominował rankingi Shakedown z czasem 4:1"50. Na mecie wyprzedza swojego kolegę z drużyny Ott Tanak z 9 dziesiątych.

Powrót do najwyższej klasy za kierownicą Forda Fiesty, Teemu Suninen (M-Sport) wspina się na 3. pozycję, sekundę za wynikiem Thierry'ego Neuville'a. Sebastian Ogier (Toyota) i Dani Sordo (Hyundai) uzupełniają pierwszą piątkę Shakedown.

Wrócił do WRC2 podczas włoskiej imprezy, Adriana Fourmaux (M-Sport) zajmuje 12. miejsce w klasyfikacji generalnej i 2. w swojej kategorii, za Madsem Østbergiem (TRT). Najlepszy bieg Francuza zaowocował czasem 1'56"9 do 6"2 Thierry'ego Neuville'a.

 

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz