Ogier nie puszcza Katsuty w Kenii

Teraz w roli myśliwego Francuz traci zaledwie 8 dziesiątych sekundy do Japończyka przed trzema ostatnimi odcinkami specjalnymi imprezy.

opublikowany 27/06/2021 à 08:43

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Ogier nie puszcza Katsuty w Kenii

Sébastien Ogier traci 8 dziesiątych sekundy do Takamoto Katsuty. ©DPPI/F. flamandzki

Spadł w rankingach po pierwszych etapach Rajd samochodowy z Kenii, Sebastian Ogier (Toyota) jest teraz zaangażowany w walkę o zwycięstwo.

Wraz z odejściem Thierry’ego Neuville’a (Hyundai) na emeryturę w tę niedzielęsiedmiokrotny mistrz świata awansował na 2. miejsce zaledwie 4 cala za nowym liderem, swoim kolegą z drużyny, Takamoto Katsutą.

Teraz w miksie Sébastien Ogier stracił zaledwie 8 dziesiątych sekundy za Japończykiem po OS 15, po którym Katsuta po raz pierwszy przejął kontrolę na kenijskiej sawannie.

« Celem dnia była walka o 2. miejsce. Teraz to Neuville poddaliśmy się, walczymy o zwycięstwo », mówi, przygotowując się do ataku na trzy ostatnie etapy weekendu.

W piątek daleko w tyle w rankingach Sébastien Ogier nie poddał się i obecnie toczy walkę z Takamoto Katsutą, aby zapewnić sobie czwarte zwycięstwo w sezonie i 4. w karierze.


Klasyfikacja ogólna przed SS16

Zawody zostaną wznowione w Kenii o godzinie 9:45 sesją SS16.

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz